header RP

 

Kukátko 2015

"Letos jsme se opět zúčastnili krajské soutěžní přehlídky malých divadelních forem Kukátko. K velké radosti žáků, asistentů i pedagogů jsme se s naším představením O barvách umístili na 1.místě (stejně jako ostatní soutěžící) a pochutali jsme si na zaslouženém dortu." 

 

Register to read more...

Pouštění draka

"Říjnové počasí nám přálo, našim cílem byla in-line stezka na Knížecí louce, kde jsme pouštěli draka."

 

 

 

Register to read more...

Masopustní průvod (6)

I přes nepríznivé počasí jsme si dokázali užít krásné a zábavné tradice masopustního průvodu. Cestou od školy přes město nás doprovazel smích a dobrá nálada.

Register to read more...

Pálení čarodejnic (8)


.

Register to read more...

Laskavárna (5)

Finanční dar od pana Dvořáka, otce žákyně náší třídy Lucie Dvořákové, nám poskytnul možnost slavnostně uzavřít I. pololetí v Laskavárně. Pochutnali jsme si na místních dobrůtkách v příjemném a dobrosrdečném prostředí. Takovéto společné akce výrazně přispívají k budování skutečně přátelských vztahů v dětském kolektivu. Tímto příspěvkem posíláme panu Dvořákovi srdečné poděkování od rehabilitační třídy.

Register to read more...

Zimní počasí (4)

Měsíc leden přinesl krásné zimní počasí, které nám umožnilo věnovat se zimním radovánkám. Mírný mrazík a zasnězěná krajina obohatili naše poznávání prostředí, ve kterém žijeme. Pochopili jsme, že i v těch, na první pohled nepříjemných, podmínkách se dají zažít chvíle smíchu a radosti. 

Register to read more...

Velikonoční perníčky (7)

Pečení perníčků je ukázkou propojení zábavného s užitečným - především pro náše chuťové buňky. Hodně jsme se nasmáli a potom i pošmakovali.

Register to read more...

Diskotéka (2)

Dne, 14.6.2016, se uskutečnila v baru u zámku diskotéka pro žáky naší školy. Velmi děkujeme organizátorům této akce za zajištění bezbariérového přístupu pro žáky rehabilitační třídy. Diskotéka je pro nás ne jenom zábavou ale také jednou z forem podpory smyslového vnímání a terapie.

Register to read more...

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz