header RP

 

Kukátko 2015

"Letos jsme se opět zúčastnili krajské soutěžní přehlídky malých divadelních forem Kukátko. K velké radosti žáků, asistentů i pedagogů jsme se s naším představením O barvách umístili na 1.místě (stejně jako ostatní soutěžící) a pochutali jsme si na zaslouženém dortu." 

 

Číst dál: Kukátko 2015

Pouštění draka

"Říjnové počasí nám přálo, našim cílem byla in-line stezka na Knížecí louce, kde jsme pouštěli draka."

 

 

 

Číst dál: Pouštění draka

Masopustní průvod (6)

masopust 007I přes nepríznivé počasí jsme si dokázali užít krásné a zábavné tradice masopustního průvodu. Cestou od školy přes město nás doprovazel smích a dobrá nálada.

Číst dál: Masopustní průvod (6)

Pálení čarodejnic (8)

carodejnice 011
.

Číst dál: Pálení čarodejnic (8)

Laskavárna (5)

las1Finanční dar od pana Dvořáka, otce žákyně náší třídy Lucie Dvořákové, nám poskytnul možnost slavnostně uzavřít I. pololetí v Laskavárně. Pochutnali jsme si na místních dobrůtkách v příjemném a dobrosrdečném prostředí. Takovéto společné akce výrazně přispívají k budování skutečně přátelských vztahů v dětském kolektivu. Tímto příspěvkem posíláme panu Dvořákovi srdečné poděkování od rehabilitační třídy.

Číst dál: Laskavárna (5)

Zimní počasí (4)

leden2 Měsíc leden přinesl krásné zimní počasí, které nám umožnilo věnovat se zimním radovánkám. Mírný mrazík a zasnězěná krajina obohatili naše poznávání prostředí, ve kterém žijeme. Pochopili jsme, že i v těch, na první pohled nepříjemných, podmínkách se dají zažít chvíle smíchu a radosti. 

Číst dál: Zimní počasí (4)

Velikonoční perníčky (7)

pernicky 025Pečení perníčků je ukázkou propojení zábavného s užitečným - především pro náše chuťové buňky. Hodně jsme se nasmáli a potom i pošmakovali.

Číst dál: Velikonoční perníčky (7)

Diskotéka (2)

DSCN2342Dne, 14.6.2016, se uskutečnila v baru u zámku diskotéka pro žáky naší školy. Velmi děkujeme organizátorům této akce za zajištění bezbariérového přístupu pro žáky rehabilitační třídy. Diskotéka je pro nás ne jenom zábavou ale také jednou z forem podpory smyslového vnímání a terapie.

Číst dál: Diskotéka (2)

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz