header AUT

 

Atletické dopoledne

Naše škola uspořádala pro všechny žáky sportovní dopoledne na atletickém hřišti. Měli jsme možnost vyzkoušet běžeckou dráhu i doskočiště pro skok daleký, ale raději jsme sledovali výkony starších žáků. Nejvíce nám vyhovovala házecí disciplína, a to hod kriketovým míčkem. Zjistili jsme, že máme mezi sebou nadějného sportovce.

Květen

Ve středu 4. května jsme měli moc podařený den. Naše škola uspořádala výlet do Brna do zábavního centra pro děti Wikyland. Velký zážitek nám přinesly nejen zábavné atrakce, ale i samotná cesta autobusem.

Duben

Náš malý skleníček s řeřichou nám dělá radost. Byli jsme překvapeni, jak rychle se ze semínek stala rostlinka.

Bobování

A je to tady. Krásná bílá zima. Letos jsme na ni dlouho čekali. Dobře víme, co si do takového počasí obléknout a kde je bezpečné sáňkování. My nemusíme chodit daleko. To byste nevěřili, kolik radosti si užijeme při bobování na školní zahradě

Předvánoční čas

Poslední dny v roce se nám ve škole moc líbí, to se totiž dějí kouzelné věci. Začalo to nadílkou pod velkým vánočním stromem ve vestibulu, potom k nám našel cestu Mikuláš se svými andělskými pomocníky, a letos poprvé jsme viděli opravdového kouzelníka. Sami jsme se také snažili přispět k předvánoční náladě – naučili jsme se básničku o vločce, za kterou jsme sklidili velký potlesk na vánoční besídce. Poslední školní den v tomto kalendářním roce jsme nesli v aktovkách vyrobené dárečky – překvapení pro rodiče. 

  

Po prázdninách

Po krásných letních prázdninách jsme se opět sešli v naší škole. Ve třídě nás zastihnete v plné práci.

Společně jsme přivítali první podzimní den a seznámili se s novým písmenkem.

    

Register to read more...

Příprava ovocné svačinky

Z podzimního ovoce a taky kousků zeleniny jsme si připravili  svačinu pro radost i dobré pochutnání. 

   

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz