2

 

Škola v přírodě

 

        

6.června jsme vyrazili na Školu v přírodě do Radiměře. Skvěle jsme si to užili.

 

.

    

 

Register to read more...

Tmavomodrý festival

Na pátek 13.května jsme se moc těšili. Jeli jsme na festival do Brna. Cesta vlakem proběhla bez komplikací. Po dobrém obědě jsme měli zvukovou zkoušku.  V 16 hodin začalo slavnostní zahájení. Nám se naše představení Sněhurka moc povedlo. Sklidili jsme velký potlesk. Večer nás zavezli autobusem na internát, kde jsme přenocovali. Druhý den po snídani jsme jeli do Vida centra. Dověděli jsme se spoustu nových věcí, vyzkoušeli různé pokusy. Po obědě jsme nasedli na vlak a jeli domů.

 

Register to read more...

Recitační soutěž

 

        

V pátek 1.4.2016 jsme se účastnili školního kola recitační soutěže. Protože jsme se všichni poctivě připravovali, básničky jsme pěkně uměli, tak jsme měli trému jen trochu. Také se nám recitace všem povedla. Všichni jsme dostali za snahu odměnu.

 

.

    

 

Register to read more...

Velikonoční oběd

Je pátek 18.3.2016, po dlouhé době svítí sluníčko a my jsme začali chystat náš oblíbený velikonoční oběd. Jedna část žáků začala vařit rýži a kuřecí stehýnka a druhá připravovala slavnostní tabuli. Když bylo vše hotovo, začali jsme hodovat. Přišla za námi paní ředitelka, pan zástupce a návštěva z krajského úřadu. Všem nám moc chutnalo. Na závěr bylo kapučínko a výborným nepečeným dortem. Moc jsme si to užili. Pak už jsme to museli všechno uklidit (to se nedá nic dělat) a hurá domů.

Register to read more...

Beseda s policií

 

        

Dne  2.března se na naší škole konala beseda s městskou policií. Téma bylo kyberšikana. Dověděli jsme se spoustu zajímavých informací a pan Zobač nám zodpověděl všechny dotazy.

 

.

    

 

Register to read more...

Hurá sníh

 

        

Konečně jsme se dočkali a užili si sněhu při stavění sněhuláků  a koulování.

 

.

    

 

Register to read more...

Karneval

V pátek 11.12. jsme se sešli na kluzišti. Zasoutěžili jsme si, zabruslili, vyhodnotili krásné masky a spokojení a taky trochu zmrzlí jsme se vrátili do školy.

Register to read more...

Kukátko

Dne 25.11.2015 se konal jubilejní desátý ročník krajské přehlídky divadelních souborů Kukátko. I naše třída se účastnila. Tentokrát s představením Sněhurka a trpaslíci. Atmosféra byla skvělá. Vyhráli jsme výborný dort, na kterém jsme si velmi pochutnali. Byli jme rádi, že se naše práci takto pěkně zúročila.

 

 

Register to read more...

Třebovské zpívání

Dne 7. 10.2015 se v naší Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ konal projekt „Třebovské zpívání.“ Již potřetí jsme pozvali studenty Praktických škol dvouletých z Pardubic a Žamberka. Po příjezdu bylo nejprve malé občerstvení a potom promítání filmů o Praktických školách dvouletých v Pardubicích a Žamberku. Následovala pěvecká vystoupení, která doprovázela naprosto úžasná atmosféra a zvuk varhan, bubnů a dalších rytmických nástrojů. Všichni se náležitě vyřádili. Po dobrém obědě jsme se přemístili do našeho zámku na expozici Barevná planeta. Ta se všem velice líbila. A už nastal čas loučení, neboť před našimi kamarády byla ještě cesta domů. Chceme poděkovat městu Moravská Třebová za finanční příspěvek, bez něhož by se projekt nemohl uskutečnit.

Register to read more...

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz