1

 

Leden, Únor, Březen

V lednu jsme celá třída poctivě studovali, aby i vysledek na vysvědčení byl co nejlepší. A podařilo se to! Tři z šesti spolužáků měli vyznamenání! Také jsme všichni dostali pochvalu třídní učitelky za reprezentaci školy na divadelní přehlídce Kukátko a na vánoční besídce.

Únor jsme začali tím, že jsme si vyjeli na týdenní lyžařský kurz do Orlických hor. Všichni jsme si to pořádně užili a moc se nám tam líbilo! Také jsme měli třetí týden v únoru jarní prázdniny, kdy jsme si náležitě odpočinuli. 

V březnu jsme si rádi vyslechli přednášku s městskou policií na téma "kyberšikana". Bylo to velmi poučné a řada z nás zjistila, kdy a kde asi udělala chybu a jak ji napravit. Počasí si s námi celý měsíc hrálo, chvíli svítilo sluničko a už jsme se radovali, že je tu jaro a první jarní měsíc nám pořádně nasněžilo. Tolik sněhu nebylo celou zimu! :-)

V pátek 18.3. jsme si celá praktická škola dvouletá připravili sváteční velikonoční oběd. Upekli jsme si velikonočního beránka, velikonoční věnec, obarvili jsme si vajíčka a k obědu jsme si připravili pečené kuřecí paličky s dušenou rýží. Ke kávě či kapučínu jsme podávali nepečený dort s ovocem, který nám velice chutnal. Už se těšíme na velikonoční svátky a taky na dny volna! :-)

 

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz