7a9

 

Pardubice

IMAG3710 1Pardubice - dopravní soutěž

Dne 2. června se čtyřčlenné vítězné družstvo ve složení Žaneta Žďárková, Patrik Kolomazník, Luboš Stejskal, František Konečný vypravilo na krajské kolo dopravní soutěže do Pardubic. 

Číst dál: Pardubice

Wikyland

IMAG3560Wikyland

Přišlo jaro a s ním i čas výletů. Vypravili jsme se do moravské metropole Brna navštívit dětské centrum Wikyland. Užili jsme si spoustu zábavy, pohráli si, zacvičili, pobavili se a snad i načerpali novou energii na zvládnutí poslední části školního roku.

Číst dál: Wikyland

Kolečkové brusle

IMAG3452Kolečkové brusle

V hodině tělesné výchovy jsme využili možnost projet naše školní kolečkové brusle na městské in-line dráze. Celou zimu jsme pečlivě trénovali na zimním stadionu, ale už jsme se nemohli dočkat jara, abychom zimní brusle vyměnili za kolečkové.

Číst dál: Kolečkové brusle

Kobereček

IMAG3333Tkaní v kruhu

V zimních měsících jsme se s děvčaty v rámci pracovního vyučování pustily do tkaní koberečku. Tkaní na ručním stávku jsme si už vyzkoušely v loňském roce, a protože nám šla práce dobře od ruky, pustily jsme se do většího projektu, který nám celkově zabere asi 15 hodin pracovního vyučování.

Číst dál: Kobereček

Sáňkování (6)

IMAG3300 1Sáňkování

Využili jsme krásného lednového počasí a v hodině tělesné výchovy jsme se vypravili vyzkoušet  kopec za garážemi na ulici Nové.

Číst dál: Sáňkování (6)

Mikuláš

IMAG3092 1Mikuláš

Tak jako každý rok, i letos zavítal do naší školy Mikuláš v doprovodu dvou andělů a několika čertů. Přestože se na tuto ,,svatou trojici" všichni moc těšili, bez slziček se to neobešlo.

Číst dál: Mikuláš

Výlet do předvánoční Olomouce

IMAG2958Výlet do předvánoční Olomouce

V posledním listopadovém týdnu jsme se vypravili do Olomouce na divadelní představení O líných strašidlech do Moravského divadla a do interaktivního muzea vědy UP Pevnost poznání.

Číst dál: Výlet do předvánoční Olomouce

Do odpadu

DSCN2960Do odpadu

Projekt EU Do odpadu umožnil navázat spolupráci VHOS s naší školou. Dvě pracovnice si připravily pro naše žáky soutěžní dopoledne, kde hravou formou seznámily děti s tím, jak funguje ČOV, jak třídit odpad...

Číst dál: Do odpadu

Nízkoprahové centrum Díra

IMAG2919Nízkoprahové centrum Díra

Nízkoprahové centrum Díra jsme navštívili již podruhé. První návštěva proběhla v loňském roce, a protože ve nám tam moc líbilo, exkurzi jsme se letos zopakovali.

Číst dál: Nízkoprahové centrum Díra

Sportování v přírodě

IMAG2613 1Sportování v přírodě

Pěkné počasí v září nás často vytáhlo do přírody. Trávili jsme tu nejen hodiny tělesné výchovy, ale i např. pracovní vyučování, přírodopis, výtvarnou výchovu.

Číst dál: Sportování v přírodě

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz