4a5

 

Výlet do Wikylandu (2)

IMAG3566Wikyland

Na začátek května jsme si naplánovali výlet do dětského centra Wikyland v Brně. Už dlouho jsme se těšili a konečně ten vytoužený den přišel. Nabalili jsme si svačiny a před školou nastoupili do připraveného autobusu. Za hodinu a půl jsme dorazili do cíle naší cesty - do Wikylandu v Brně.

Číst dál: Výlet do Wikylandu (2)

Školní zahrada

DSCN3229Školní zahrada

Jarní počasí nás vylákalo na školní zahradu. Máme tu k dispozici jízdní kola, koloběžky i kolečkové brusle. Od letošního jara tu nově stojí také dřevěná mašinka - lokomotiva, která je určena především pro ty nejmenší z mateřské školy. Ale ani my jsme neodolali a vše důkladně prozkoumali! 

 

Číst dál: Školní zahrada

Na dopravní soutěži

DSCN3412Dopravní soutěž

Jedno dubnové dopoledne jsme se vypravili na dopravní hřiště. Od rána jsme se moc těšili. Vždyť se tam koná dopravní soutěž! Závodit se bude v jízdě zručnosti a ve schopnosti projíždět dopravní hřiště bez přestupků. Na vše dohlíží příslušník Městské policie v Moravské Třebové strážník Michal Krbec.

 

Číst dál: Na dopravní soutěži

Bábovka

WP 20160308 12 28 55 Pro

 V hodině pracovního vyučování jsme si upekli bábovku. Velmi nás příprava a pečení bavilo a moc jsme si pak pochutnali. Už teď se těšíme na další hodinu vaření.

 

 

Číst dál: Bábovka

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz