Výlet do Wikylandu (2)

Wikyland

Na začátek května jsme si naplánovali výlet do dětského centra Wikyland v Brně. Už dlouho jsme se těšili a konečně ten vytoužený den přišel. Nabalili jsme si svačiny a před školou nastoupili do připraveného autobusu. Za hodinu a půl jsme dorazili do cíle naší cesty - do Wikylandu v Brně.

Register to read more...

Školní zahrada

Školní zahrada

Jarní počasí nás vylákalo na školní zahradu. Máme tu k dispozici jízdní kola, koloběžky i kolečkové brusle. Od letošního jara tu nově stojí také dřevěná mašinka - lokomotiva, která je určena především pro ty nejmenší z mateřské školy. Ale ani my jsme neodolali a vše důkladně prozkoumali! 

 

Register to read more...

Na dopravní soutěži

Dopravní soutěž

Jedno dubnové dopoledne jsme se vypravili na dopravní hřiště. Od rána jsme se moc těšili. Vždyť se tam koná dopravní soutěž! Závodit se bude v jízdě zručnosti a ve schopnosti projíždět dopravní hřiště bez přestupků. Na vše dohlíží příslušník Městské policie v Moravské Třebové strážník Michal Krbec.

 

Register to read more...

Bábovka

 V hodině pracovního vyučování jsme si upekli bábovku. Velmi nás příprava a pečení bavilo a moc jsme si pak pochutnali. Už teď se těšíme na další hodinu vaření.

 

 

Register to read more...

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz