ŠKOLKA V DUBNU 2016

 

Česko svítí modře

Už třetím rokem se naše škola zbarvila do modra. Připojili jsme se tím ke kampani ČSM, která je pořádána na podporu porozumění autismu.

 

        

Register to read more...

ŠKOLKA V BŘEZNU 2016

 

Vyhánění zimy - vítání jara

Rádi jsme se opět sešli, abychom vyhnali zimu. Společně jsme si zazpívali a Moranu jsme spálili na ohništi.

        

Register to read more...

ŠKOLKA V ÚNORU 2016

Masopustni průvod

Již třetím rokem se naše škola vypravila do ulic Moravské Třebové v maskách, abychom si všichni připomněli tradici masopustního průvodu. Na náměstí veselý rej masek přivítal starosta města JUDr. Miloš Izák a tajemník města Ing. Stanislav Zemánek.

     

Register to read more...

ŠKOLKA V LEDNU 2016

Karneval na ledě

Náladu nám nekazí ani mrazivé počasí, proto jsme se vydali v karnevalových kostýmech na zimní stadion, kde se konal každoroční karneval na ledě.

  

Register to read more...

ŠKOLKA V PROSINCI 2015

Rozsvěcování vánočního stromečku

Vánoční stromeček voněl ve vestibulu po celý advent. Nebyl to však žádný malý stromeček, ale velký vánoční strom, stříbrný smrk, který škole věnovala Jarmila Plháková z Vranové Lhoty a převoz stromku zajistili Renata, Michal a Karel Schreiberovi z Vranové Lhoty. Milými slovy všechny děti i dospělé přivítala ředitelka školy Mgr. Jitka Kánská. Slavnostního rozsvícení se zúčastnila paní Schreiberová se svojí maminkou, paní Pávkovou, klienti a zaměstnanci Charity Moravská Třebová a denního stacionáře Domeček. Sváteční náladu svým hudebním doprovodem podpořil žesťový soubor ZUŠ Svitavy pod vedením Lukáše Moravce. Rozdali jsme si dárky, zazpívali koledy a tím jsme společně vstoupili do krásných adventních dnů.

 

      

 

Register to read more...

ŠKOLKA V LISTOPADU 2015

Loučení s ježkem

Kde se vzal, tu se vzal přišel se s námi na školní zahradu rozloučit ježek. Protože jsme si ve školce o ježcích povídali, pořádně jsme si ho prohlédli a pustili ho na školní zahradě. Na rozloučení jsme mu zazpívali.

 

     

Register to read more...

ŠKOLKA V ŘÍJNU 2015

Dopravní hřiště

Děti ze speciální školky jsou pravidelnými návštěvníky dopravního hřiště v Moravské Třebové. Vždy si vyzkoušíme, jak se správně chovat na silnici a při přecházení. Za všechnu pomoc a péči děkujeme městské policii v Moravské Třebové.

  

  

Register to read more...

ŠKOLKA V ZÁŘÍ 2015

Objímání města

Děti ze speciáloní MŠ se opět zúčastnily Objímání města. Čekal na nás slunečný den, spousta soutěží. Bylo to krásně strávené dopoledne.

 

    

 

Register to read more...

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz